HAKKIMIZDA

Sanatta yetenek var mıdır?

Çocukken aile, eş, dosttan gördüğü ve çocuğun bilinçaltına yerleşen duygular çocuğun o konuda sanat etkinlikleri ile yoğun olarak ilgilenmesi, ilgisiyle başlayan arzu ve istek, bakmakla görmek arasındaki farkı oluşturur. Grafik tasarlamak sadece yazılım bilgisini içermez, aynı zamanda yaratıcılık gerekir.

“Ben 8 yaşımdayken Ziraat Bankası’nın ZB harflerinin (Amblem’in) Başak’tan oluşturulduğunu fark ettiğimde ilgim ve sevgim arttı...” Amblemin Tasarımcısı Rahmetli İHAP HULUSİ - 1867

90’lı yıllardan bu yana elimizdeki projeleri gözlemlemek, düşünmek, fikirler üretmek, tasarlamak, planlamak, üretmek sevmekten öte, bir aşk, her yeni proje tarif edilmez yeni bir heyecan bizim için. İşimizi, iyi analiz edip, çok gözleyip, çok düşünüp, laf kalabalığından uzak kolay anlaşılır metinlerle, sade, asil, en kreatif çizgilere özgü çarpıcı ve yaratıcı işler tasarlıyoruz.

Pek çok markaya, isim, logo, slogan, kurumsal kimlik, ambalaj, proje, kampanya, lansman, dijital medya, sosyal medya, reklam kampanyası için fikir üretmiş, tasarım yapmış ve projeler yönetmiş bulunuyoruz. Bu sürede, biriktirdiğimiz tecrübe, gözlemlediklerimiz, işimize olan aşkımız ile bugün sizin için de fikirler üretmeye hazırız.

Müşterimizi anlıyoruz, bu nedenle ürün veya hizmetlerinin ne olduğuna dair sanatsal bir izlenim yaratıyoruz...